Novinky

Velká gratulace míří k Jiřímu Rutovi ze třídy Lenky Brtníkové. Za klavírní spolupráce Martiny Vlčkové soutěžil na prestižním klání X. ročníku Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky. Porota pod vedením Václava Hudečka Jirkův výkon ocenila krásným 3. místem.

25. 10. 2022 více »

Střezinské orchestry Safari a STO se v pondělí 3. října vydaly na dlouhou cestu do slunného Španělska. Turné mohly orchestry ukutečnit také díky podpoře Královéhradeckého kraje a Statutárního města Hradce Králové. Po náročné cestě autobusem dorazilo celé osazenstvo do hotelu v městečku Malgrat de…

6. 10. 2022 více »

Ve čtvrtek 15. 9. 2022 se do Dobřenic sjely významné osobnosti nejen z byznysu. Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje totiž na tamním zámku oceňovala FIRMY ROKU 2021 Královéhradeckého kraje. Součástí programu byla i prohlídka nádherných historických prostor zámku a výstava fotografií…

27. 9. 2022 více »

Cena Ivony Březinové je literární soutěž pro děti a mládež, kterou pořádá Nadační fond Gabrielis a Národní knihovna ČR. Letos se uskutečnil již 4. ročník, jehož téma bylo „Tajemství školních lavic“. V Zrcadlové kapli Klementina bylo 21. září 2022 vyhlášeno celkem 10 vítězných prací. Ocenění…

26. 9. 2022 více »

Kdo přicházel k areálu Jih od nákupního centra Orlice Park, jistě si musel všimnout na první pohled viditelných změn na původní zřícenině bývalé školní jídelny. Během prázdnin pokračovala stavba skvěle podle plánu a firma Valc zaslouží pochvalu!

2. 9. 2022 více »

V příloze naleznete výsledky dodatečných talentových zkoušek pro výtvarný obor. Zápis se koná ještě v pondělí 5.září od 12 do 17 hodin. Pokud se z časových důvodů nestihnete dostavit, vyčkejte, budou vás v následujících dnech kontaktovat přímo učitelé výtvarného oboru.

2. 9. 2022 více »

Markéta Roth Elblová, která učí na střezinském tanečním oboru se s Franklinovou metodou seznámila během dlouholetého angažmá v baletním souboru Badisches Staatheater. V čem je tato metoda unikátní, popisuje v rozhovoru pro Taneční aktuality. Článek si můžete přečíst ZDE.  

22. 7. 2022 více »

Výsledky talentových zkoušek najdete v přílohách. Další informace budete dostávat elektronicky na mail. Je nutné se v září dostavit k zápisu. Ty jsou - 1., 2. a 5. září.

24. 6. 2022 více »

Oddělení bicích nástrojů připravilo na úterý 21. června skvělý koncert v Hudbocvičně. Program se skládal z deseti vystoupení, skvěle uváděl Tomáš Votava s Vendulou Kudláčkovou a třetí pedagog Roman Vrána se výborně zhostil záskoku za zraněného Tadeáše Briestenského. Úplně první koncert na bicí…

22. 6. 2022 více »

Nedělní podvečer (19.6.2022) ptřil v Kongresovém centru Aldis našim stepařům. Tradiční závěrečné představení se konalo po tříleté přestávce. Bylo plné energie a radosti. Celkem se představilo dvacet choreografií.

21. 6. 2022 více »

Další velkou akcí stepařů ze ZUŠ Střezina byla účast na ME ve stepu v Praze – 11. a 12. června 2022. Soutěžní klání tentokrát uspořádala pod hlavičkou mezinárodní organizace IDO Tap Academy Prague. Organizace byla bezchybná, mezinárodní porota reprezentativní.

16. 6. 2022 více »

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838