Tanec

Kolektivní výuka v počtu 8 – 15 žáků probíhá 2x-3x týdně v celkovém rozsahu 2 – 5 lekcí (1 lekce = 45 minut) ve  speciálních tanečních sálech v budově Jih. Po absolvování přípravky nabízíme žákům výuku ve čtyřech studijních zaměřeních: Klasický tanec, Současný tanec, Lidový tanec a Step. Ve studiu jsou oblíbené i kombinace tanečních technik.
V tanečním oboru působí několik stálých souborů. Klasickou taneční techniku zastupuje soubor Špičky,současnou techniku soubor Naboso,lidový tanec folklorní soubor Peciválek a v neposlední řadě stepařský soubor Fidgety Feet,který má svoji početnou základnu i ve studiu pro dospělé.
 

Přihlášku můžete vyplnit ZDE

První březnový den žila střezinská Hudbocvična masopustním veselím. Folkórní soubor Peciválek, MaláVelká muzika a spoustu dalších si v maskách užívalo tance i zpěvu. Nechybělo občerstvení a tančili i rodiče.

Pokud se o masupustu chcete dozvědět více, můžete si otevřít přiložený soubor.

2. 3. 2023 více »

Taneční workshopy určené rodičům nebo kamarádům našich žáků jsou už tradicí. Tanečnice je uspořádaly i nyní na konci února. Přítomní si vyzkoušeli, co obnáší některé taneční techniky a výuka tance.

24. 2. 2023 více »

Období před Vánoci bývá rušným časem i pro taneční obor. Každá učitelka pořádá Vánoční kratochvíle, kde se v podstatě hodinovým vystoupením představí každá třída. Přijít se mohou podívat rodiče, prarodiče, kamarádi a známí. Na videa a fotografie se podívejte níže.

1. 1. 2023 více »

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838