Tanec

Kolektivní výuka v počtu 8 – 15 žáků probíhá 2x-3x týdně v celkovém rozsahu 2 – 5 lekcí (1 lekce = 45 minut) ve  speciálních tanečních sálech v budově Jih. Po absolvování přípravky nabízíme žákům výuku ve čtyřech studijních zaměřeních: Klasický tanec, Současný tanec, Lidový tanec a Step. Ve studiu jsou oblíbené i kombinace tanečních technik.
V tanečním oboru působí několik stálých souborů. Klasickou taneční techniku zastupuje soubor Špičky,současnou techniku soubor Naboso,lidový tanec folklorní soubor Peciválek a v neposlední řadě stepařský soubor Fidgety Feet,který má svoji početnou základnu i ve studiu pro dospělé.
 

Přihlášku můžete vyplnit ZDE

Přípravy na závěrečné vystoupení s názvem PANENKA jsou již v plném proudu. Kromě tanečníků, kteří pilně nacvičují choreografie se svými učitelkami, pomáhají na přípravách i hudebníci, výtvarníci a literárně dramatický obor. Pojďte se s námi podívat, jak takové představení vzniká…

11. 5. 2022 více »

Vstupenky na závěrečné vystoupení tanečního oboru v hradecké filharmonii jsou již v prodeji v kanceláři Střeziny v budově Jih v Luční ulici. Prodávají se v pondělí až čtvrtek od  8 - 16,30 hodin a v pátek od 8 - 14,30 hodin.

2. 5. 2022 více »

Dva soubory ze Střeziny postoupily do krajského kola soutěžní taneční přehlídky v Hronově a oba si odtamtud odvezly stříbrná pásma. Jarní zahrada - 1. ročník II. stupně a JIN: Sand - II. stupeň (na videu) - obojí tanečnice ze tříd Dany Pešové.

27. 4. 2022 více »

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838