Tanec

Kolektivní výuka v počtu 8 – 15 žáků probíhá 2x-3x týdně v celkovém rozsahu 2 – 5 lekcí (1 lekce = 45 minut) ve  speciálních tanečních sálech v budově Jih. Po absolvování přípravky nabízíme žákům výuku ve čtyřech studijních zaměřeních: Klasický tanec, Současný tanec, Lidový tanec a Step. Ve studiu jsou oblíbené i kombinace tanečních technik.
V tanečním oboru působí několik stálých souborů. Klasickou taneční techniku zastupuje soubor Špičky,současnou techniku soubor Naboso,lidový tanec folklorní soubor Peciválek a v neposlední řadě stepařský soubor Fidgety Feet,který má svoji početnou základnu i ve studiu pro dospělé.
 

Přihlášku můžete vyplnit ZDE

Bronz pro formaci dospělých Phoenix v chor. Michela Hejnové !!!
Další úspěšná umístění - 5. místo juniorské formace v chor. Lenky Hejnové a 7. místo malé skupiny dospělých v chor. Š. Žďárka a 4. místo Petra Hejny v solech adults II. I 15. místo Michaely Hejnové z celkového počtu 32 stepařek je vynikající. Totéž platí o 9. místě tria dospělých v chor. Š. Žďárka z 20 startujících trií.
Přijďte se na nás podívat do Aldisu - 16.6. v 19 hodin.
 

14. 6. 2023 více »

20. a 21. května 2023 proběhla ve Filharmonii HK dvě celovečerní představení tanečního oboru s názvem Krása rozmanitosti. 

Diváci mohli vidět nádherné choreografie v provedení žáků a studentů tanečního oboru. Umělecký zážitek byl umocněn pracemi studentů výtvarného oboru a vyprodaný sál Filharmonie jen svědčil o tom, jaký zájem je o taneční umění. 
Děkujeme studentům za krásný taneční projev a učitelkám za jejich profesionální přípravu.
Velké díky patří všem učitelům výtvarného oboru za krásnou spolupráci.
Na krásné fotografie od Kateřiny Sedláčkové se můžete podívat ZDE.

29. 5. 2023 více »

Dne 23.4. se naše tanečnice v doprovodu Markéty Roth Elblové vydaly na soutěž New Generation, která se konala v Malém divadle v Liberci. Den to byl plný krásných výkonů, mezi kterými se děvčata neztratila a zanechala výborný dojem, který porotci náležitě ocenili.

26. 4. 2023 více »

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838