Zlato, stříbro a bronz pro naše stepaře


Stepařský soubor Fidgety Feet se 24.  - 25. května  zúčastnil tradičního Mistrovství ČR ve stepu, které se konalo opět v Praze v Holešovicích na Výstavišti. Naši tanečníci měli připraveno celkem 19 choreografií ve všech věkových kategoriích a disciplínách.

V letošním roce se podařilo získat našemu sólistovi Štěpánovi Žďárkovi  titul Mistr ČR v juniorské kategorii v sólech mužů. Dvě stříbrné medaile vybojovali svěřenci Apoleny Dobešové s choreografií Salento (malá skupina juniorů) a juniorský duet Michaely Hejnové a Elišky Volákové (chor. L. a M. Hejnovy). Na bronzových pozicích si užily slavnostní vyhlašování naše dvě formace – juniorská ( chor. A. Dobešová) a tanečníci z kategorie Adults II (chor. L.Čáslavská), a také naši dva nejmladší účastníci MR - Štěpán Boudyš a Vojta Žďárek v kategorii dětských duet (chor.  L.Hejnová). K úspěchu můžeme přičíst i dvě čtvrtá místa za juniorské sólo Michaely Hejnové a duet dospělých A. Dobešové a L. Čáslavské. Z celkových výsledků pro nás vyplynulo 6 nominací na podzimní MS a 9 nominací  na červnové ME. (detailní výsledky na www.fidgetyfeet.strezina.cz)
Všechny naše příznivce zveme  v sobotu 17. 6. 2017 od 19 do Aldisu na naše závěrečné představení, v němž představíme celý soutěžní repertoár  a mnoho dalšího.

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838