Víkendový Inspiromat v Jesličkách

Tento víkend v Jesličkách opět proběhl Inspiromat. Inspirativní setkání žáků Evy Sajdlové plné workshopů, tvoření, představení, reflexí, jídla...

Letošního ročníku se zúčastnilo 27 dětí a 2 dospěláci. Workshopů bylo celkem osm a přichystali si je pro sebe děti vzájemně, aby naučily ostatní to, co samy umí. Měli jsme tam háčkovací workshopy, divadelní, hudební, Dračí doupě, výtvarný, natáčení videoklipu a vznikly na nich tak skvělé věci, že se jen těžko věřilo, že workshopy nevedli profesionální lektoři.
Další část Inspiromatu byla zaměřena na natáčení grotesky. A to od prvního nápadu, o čem groteska bude, po scénář, kostýmy, scénu, zahrání, natočení, sestříhání, dodání hudby... A ačkoliv jsme se všichni shodli, že to tedy letos byla opravdu fuška, zvládli jsme to a vzniklo pět skvělých grotesek, se kterými budeme ještě dál pracovat.
V pátek za námi navíc přišli Čertíci Jiřinky Krtičkové a zahráli nám své představení Kosprd1, děkujeme!
A do toho všeho jsme stihli i diskotéku, reflexe, hraní na kytary, jíst, jíst a jíst (děkujeme rodičům za zásoby bábovek, štrůdlů, toustů, lívanců, šneků, za buřtguláš a pizzy).
Zkrátka skvělý víkend plný inspirace to byl .

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838