Stepaři z pohárové soutěže dovezli třikrát zlato a třikrát stříbro

V neděli 22. dubna se konal již třetí ročník pohárové soutěže v Říčanech u Prahy. Zvláštností soutěže jsou kategorie hobby i profi pro stepaře a následující klání pro tanečníky cloggingu. Letošní ročník byl specifický v tom, že soutěž hobby (pro začátečníky) měla v některých výkonech již velmi pěknou úroveň a zajímavé choreografie, a soutěž profi (pro pokročilé) byla tentokrát obsazena mnohem početněji než vloni, neboť kolegové z ostatních klubů se rozhodli ověřit  si své nové tance před MR.

Ze zkušených jsme tentokrát vyslali pouze sólistku Michaelu Hejnovu, která se zúčastnila spojeného pětičlenného souboje dívek a chlapců ve věku 13 – 16 let. S vlastní choreografií vybojovala 2. místo. Naši nejmladší překvapovali nejdříve v uplynulých třech týdnech nadprůměrnou pracovitostí a na soutěži pak svým výkonem a skvělým umístěním. Sbírka našich pohárů se rozrostla o další 2 stříbrné a 3 zlaté poháry. První místo obsadila Michaela Špilková se sólem, dětské trio (Beáta Březinová, Tereza Voláková a Nela Šitinová) a juniorská malá skupina. Stříbrné poháry získaly sestry Laura a Sofie Chvojkovy v duetech dětí a malá dětská skupina. Choreografie pro naše nejmladší připravila L. Hejnová.
Děkujeme všem rodičům za podporu při přípravě na soutěž a také za dopravu. Step Cup Říčany 2018 byl díky našim rodičům i pořadatelům soutěže opět milý vstup do nové soutěžní stepařské sezóny.

 

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838