Bronz z ME pro Fidgety Feet

Poslední soutěží v tomto školním roce bylo ME v Praze, které se konalo 15. a 16. června. Letos navštívilo Prahu několik početných zahraničních výprav z Velké Británie, Ukrajiny a Chorvatska a vynikající sólisté z Německa a Švýcarska. V některých kategoriích bylo až na 20 soutěžních čísel.

My jsme měli každý den na soutěži po třech choreografiích. Velmi pěkným výkonem v sobotu příjemně překvapili junioři ve formaci „Little Dream in the Cup“ od L. a M. Hejnových a umístili se na 6. místě.  Eliška Voláková a Michaela Hejnová podaly krásné výkony, ale postoupit do dalších kol se nepodařilo. Patří jim dík za výkony a statečnost při nelehkém souboji v silně obsazených kategoriích dospělých duetů a sólistek. Druhý den se na nás usmálo štěstí. Dětská malá skupina s choreografií „Stacy´s mom“ od L. Hejnové vybojovala 5. místo. Další malá skupina, ale v kategorii dospělých I, obsadila 4. místo s choreografií Štěpána Žďárka „Animals“. V závěru soutěže jsme se nejvíce radovali z bronzové medaile za formaci dospělých I s názvem „The Eternal Fight“ v choreografii Michaely a Lenky Hejnových.

Detailní přehled výsledků naleznete na našich webových stránkách www.fidgetyfeet.strezina.cz

Všechny letošní soutěžní choreografie uvidíte v rámci nedělního závěrečného představení Klapity Klap v Aldisu – 23. 6. 2019 19h.

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838