Tanec

Kolektivní výuka v počtu 8 – 15 žáků probíhá 2x týdně v celkovém rozsahu 2 – 4 lekcí (1 lekce = 45 minut) ve  speciálních tanečních sálech v budově Jih. Po absolvování přípravky nabízíme žákům výuku ve čtyřech studijních zaměřeních: Klasický tanec, Současný tanec, Lidový tanec a Step. Ve studiu jsou oblíbené i kombinace „tanečních“ zaměření se stepem. Ten má svoji početnou základnu i ve studiu pro dospělé. V tanečním oboru působí několik stálých souborů, např. folklorní soubor Peciválek, stepřský soubor Fidgety Feet a další. 

Během celého září 2017 probíhá nábor do nově otevřené třídy stepu pro dospělé. Výuka bude probíhat v pondělí od 18 do 19:30 hodin. Čas výuky lze po hromadné domluvě v rámci pondělního večera upravit.
Navštivte naše webové stránky: www.fidgetyfeet.strezina.cz

11. 9. 2017 více »


Stepařský soubor Fidgety Feet se 24.  - 25. května  zúčastnil tradičního Mistrovství ČR ve stepu, které se konalo opět v Praze v Holešovicích na Výstavišti. Naši tanečníci měli připraveno celkem 19 choreografií ve všech věkových kategoriích a disciplínách.

26. 5. 2017 více »

Již podruhé se konala pohárová soutěž s velmi milou atmosférou v Říčanech u Prahy. Letošní ročník měl trochu nešťastný termín konání – uprostřed třídenního víkendu – 30. dubna. I přesto se však našlo 21 tanečníků z našeho souboru, kteří měli již své choreografie připravené a měli chuť si zasoutěžit. Velmi nás podpořili rodiče, kteří neváhali a obětovali den svého drahocenného volna, děti na soutěž přivezli a povzbuzovali všechny naše svěřence.

2. 5. 2017 více »

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838