Základní umělecká škola STŘEZINA Hradec Králové

Lednový GALA koncert se ve střezinské Hudbocvičně povedl na výbornou. Jeho organizaci měla na starost Martina Vlčková. Koncert byl plný nádherných výkonů, velmi pestrý a mladí hudebníci nenechali nikoho na pochybách, že v nich dřímá velký talent. Dík patří nejen jim ale i jejich učitelům a samozřejmě rodičům, kteří je podporují. V albu najdete fotografie ze zvukové zkoušky - o ty se postarala Martina Vlčková - a také pár momentů ze samotného koncertu. Celý koncert nahrávali žáci ze zaměření zvuková tvorba pod vedením Jakiuba Stratílka. Galerii foto najdete ZDE. Martina Vlčková spolu s učiteli dětí vždy obohatí program GALA koncertu i povídáním o jednotlivých interpretech. Program najdete v PDf verzi v přílohách pod článkem.

26. 1. 2023 více »

Chcete, aby se vaše dítko vzdělávalo na naší Střezině? Vyplňte přihlášku a pošlete ji. Přijímáme je do 20. května. Přihlásit se můžete samozřejmě i vy dospělí, jsme tu pro všechny, kteří chtějí být blíž umění. Přihláška je ZDE.

9. 1. 2023 více »

Dnes - 4. ledna 2023 jsme oficiálně otevřeli nově zrekonstruovanou budovu výtvarného oboru. Byla to velká sláva za účasti představitelů hradeckého magistrátu, vedení stavební společnosti, novinářů a dalších vážených hostů. Páska se nestříhala, místo toho výtvarníci připravili své plackovače a primátorka Pavlína Springerová si jako první vyrobila odznáček. Svůj odznáček si vyrazil i bývalý primátor Alexander Hrabálek, protože v období jeho působení na magistrátu se s rekonstrukcí hodně hnulo a naštěstí už do dění nevstoupily nepříznivé okolonosti jako v dobách minulých.

4. 1. 2023 více »

Mapa objektů ZUŠ Střezina

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838