Fidgety Feet – soutěžní derniéry na pohárové soutěži

V sobotu 19. 11. 2016 se v pražském Radotíně konala po roční odmlce Pohárová soutěž Českomoravského stepařského svazu. Hlavním pořadatelem bylo Taneční studio Andrea, které zajistilo perfektní stepařskou podlahu a výborné ozvučení parketu. Pro naše členy byla účast na této soutěži dobrovolná a nabídky využili převážně juniorští sólisté. V dopolední soutěže pro začínající stepaře jsme neměli žádného zástupce, v odpolední části programu pro pokročilé stepaře nás reprezentovali 3 sólisté, dvě dueta a jedno trio.

Kategorie byly málo početně obsazené, ale výkonnostně byli naši soupeři na vynikající úrovni, neboť většina z nich se, obdobně jako náš juniorský duet Míši a Štěpána, chystá na blížící se MS.

Největším úspěchem je vítězství Michaely Hejnové v sólech juniorek, které se podařilo porazit dvě tanečnice. Také dobře zabojovala Mariana Maisnerová (dětská sólistka), která vystepovala  bronz. Obě naše juniorská dueta si dala osamoceně své hradecké derby na území pražského Radotína. Všichni naši svěřenci zatančili krásně čistě a soutěžní derniéry choreografií z loňského školního roku byly moc hezké. Choreograficky a pedagogicky se na akci podílely tentokrát  Lenka Hejnová a Lucie Čáslavská. Rodičům děkujeme za zajištění dopravy a podporu. (celkové výsledky – viz www.fidgetyfeet.strezina.cz)

ZUŠ Střezina,
Hradec Králové, Luční 838